Mama i jej wyjątkowe święto

Nigdy nie można zapomnieć o tym, żeby kupić Prezent na dzień matki dostępny online. Nie wolno sprawić swojej mamie przykrości. W końcu każda mama robi tyle rzeczy dla swoich dzieci, więc chociażby z tego powodu, należy pamiętać o tym, że 26 maja każda mama ma swoje święto. A przynajmniej w Polsce. Bowiem w innych krajach, święto matki przypada w inny dzień. Niezależnie od tego, czy ma się na myśli dzień matki, czy też inną uroczystość związaną z jej osobą, prezent być musi. Tym prezentem stać się mogą niezwykle ciekawe książki, które wzbudzą jej radość i zaciekawienie.

Naga prawda

Vi Keeland zawsze wie, jak zadbać o swoje czytelniczki, oferując im fascynującą historię. Tym razem będzie odnosić się ona do Layli Hutton – młodej i bardzo ambitnej prawniczki, która liczy, że już niedługo spotka się z awansem. Jej szef proponuje jej przedstawicielstwo znanej firmy. Layla z wielką radością się zgadza. Pełna entuzjazmu i wigoru idzie na prezentację do wyznaczonego miejsca. Profesjonalistka w każdym calu nie wie, co ma zrobić, kiedy za stołem, wśród innych osób, spostrzega Graysona. Były, który rok wcześniej złamał jej serce. Bohaterka sama nie wie, jak doprowadziła się do ładu, ale udało się doprowadzić prezentację do końca. Layla już niedługo przekona się, że stanie przed wyborem – albo emocje, albo kariera prawnicza.

Warta ryzyka

Na poznanie swojej kolejnej opowieści zaprasza K.Bromberg. Grayson poznał smak miłości. I to nie tylko tej dobrej, ale również tej złe. Był pewny tego, że on i Sidney będą ze sobą zawsze. Ale ona postanowiła to przekreślić. Wyjechała. Zostawiła nie tylko jego, ale również ich syna, mając za nic ich uczucia. Grayson mocno to odchorował, ale na szczęście -miał dla kogo żyć. Po wielu latach, drogi Sidney i Graysona, stykają się ponownie. Mówi się, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale… . Obydwoje bohaterowie będą musieli przekonać się, czy wobec siebie żywią jeszcze jakieś uczucia. Jak skończy się historia Graysona i Sidney? Odpowiedź znaleźć można w tej książce.