Mama lubi czytać książki

Chcąc znaleźć dobry prezent na dzień matki, warto poszukać ciekawych inspiracji w sklepach z książkami. Tym bardziej, że większość z nich znajduje się na wyciągnięcie ręki, w internecie. To chyba jedno z najlepszych źródeł, jeżeli chodzi o dobór fajnych książek. Takich, które na pewno spodobają się każdej mamie. Powieść obyczajowa, sensacyjna, kryminał, romans – jest tyle książek, że można się tylko obawiać o czas, czy mama zdoła to wszystko przeczytać. Jedną z ulubionych autorek wszystkich kobiet, jest K.N.Haner.

Zapomnij o mnie

Marshall ma 28 lat i właśnie zaczyna swoje życie od nowa. Przeprowadza się do Nowego Jorku. Znajduje nową pracę i nowe mieszkanie. Chyba tylko cud sprawił, że nadarzyła się również szansa na nowe lokum. Marshall odpowiada na ogłoszenie dwójki studentów, którzy szukają współlokatora. W ten sposób, na drodze głównego bohatera staje Sara. Groźna dziewczyna z dużą ilością tatuaży. Tylko że Marshall wcale jej się nie boi. Dziewczyna zaczyna świadomie oddziaływać na jego zmysły. Bohater zaczyna za nią szaleć. Nie zdaje on sobie sprawy z tego, że przez to może wpakować się w ogromne problemy. Te wkrótce zaczynają wychodzić na jaw. Tylko czy Sara będzie chciała pomocy? Przed Marshallem nie łatwa sprawa do rozwiązania.

Rysunkowy chłopak

Diana nie może uwierzyć w to, że jej brat nie żyje. Jak dla niej to nagła i bezsensowna śmierć. Zresztą, Diana już teraz nigdzie nie widzi sensu. Nawet w swoich ukochanych studiach rysunkowych. Dziewczyna gaśnie w oczach, powoli tracąc kontakt ze wszystkim, co jeszcze do niedawna było dla niej takie ważne. Pewnego dnia, na jej drodze staje Ryan. Tylko dzięki niemu Diana na nowo zaczyna się uśmiechać. Coraz częściej powraca do rysowania. Ryan rozumie Dianę bez słów. Tylko że nic nie jest tym, co się wydaje. Jak skończy się ta pełna dramatyzmu opowieść? Czy Diana w końcu będzie miała szansę na to, aby odnaleźć swoją miłość? O niesamowite emocje zadbała równie niesamowita K.N.Haner.